Najlepsze portfele elektroniczne do zakładów sportowych

2018-12-17 eWallet

Większość serwisów hazardowych przyjmuje depozyty z e-portfeli. Tutaj należy z przykrością zauważyć, że często darmowe zakłady i promocje są odmawiane depozytorom e-portfeli, jednak korzyści z ich użytkowania znacznie przewyższają wady. Więc jeśli nadal korzystasz z tradycyjnych przelewów bankowych do swoje gier hazardowych, mocno polecamy, abyś jak najszybciej przeniósł się swoja aktywność do jednego z polecanych przez nas portfeli elektronicznych .

IDEA POSIADANIA PORTFELI ELEKTRONICZNYCH

 1. Nie ujawniasz swoich danych bankowych bukmacherowi. Wpisujesz tylko swój adres e-portfela i hasło, aby dokonać wpłaty. Ta transakcja prawie zawsze odbywa się z bezpiecznej strony lądowania obsługiwanej przez wybrany portfel elektroniczny (np. Skrill). W związku z tym dane bankowe nie są przechowywane przez stronę trzecią (a jest nią tutaj serwis hazardowy).
 2. Twój bank nie może śledzić Twojej działalności hazardowej. Oprócz depozytów do / z Twojego e-portfela, bank nie posiada danych z jakich serwisów hazardowych korzystasz. Nie ma dowodów na to, że jakakolwiek transakcja z użyciem e-portfela jest powiązana z hazardem. Jest to szczególnie korzystne, jeśli próbujesz uzyskać kredyt hipoteczny – powiedzmy sobie szczerze, z perspektywy banku działalność hazardowa zwykle nie działa na Twoją korzyść. E-portfele sprawiają, że Twoja aktywność online jest niejednoznaczna – Twoje transakcje mogą równie dobrze być zakupami online.
 3. Twoje ryzyko ogranicza się do salda e-portfela. Teoretycznie Twój e-portfel mógłby zostać naruszony jak każde inne konto online. Ale nawet jeśli ktoś zdoła uzyskać nielegalny dostęp do Twojego portfela elektronicznego, nie stracisz więcej niż Twoje bieżące saldo (które powinno być utrzymywane na niskim poziomie). Z drugiej strony, jeśli przestępca ma dostęp do twojej karty debetowej lub kredytowej, istnieje szansa, że będzie nadal wielokrotnie wydawał pieniądze z Twojego konta bankowego.

 

JAK DZIAŁA PORTFEL ELEKTRONICZNY

E-portfele to cyfrowe konta umożliwiające graczom wysyłanie i otrzymywanie przelewów pieniężnych (tj. wpłat i wypłat) do/z zarejestrowanych serwisów oferujących gry hazardowe.
Utworzenie e-portfela jest proste i wymaga tylko podania kilku osobistych danych i przejścia kliku prostych kroków weryfikacyjnych. Na przykład musisz odszukać mały kod referencyjny depozytu na Twoim koncie bankowym, aby potwierdzić, że należy do ono Ciebie.
Po skonfigurowaniu e-portfela musisz go zasilić środkami. Możesz to zrobić, łącząc go z kontem bankowym za pomocą transakcji kartą debetową. Alternatywnie możesz wykonać tradycyjny przelew bankowy. Tak więc e-portfel służy jako interfejs do konta bankowego i zapewnia dodatkowy bufor bezpieczeństwa i prywatności. W razie potrzeby środki przesyła się między kontem bankowym i portfelem elektronicznym. Obowiązują zazwyczaj opłaty i limity transakcyjne.
E-portfele są również wykorzystywane do przesyłania pieniędzy osobom fizycznym („peer-to-peer”). Jeśli, na przykład, Twój brat chciał postawić zakłady na piłkę nożną w nadchodzący weekend, ale już wydał całą swoją gotówkę na piwo, możesz mu pożyczyć 10 złotych, wysyłając mu środki bezpośrednio do jego portfela elektronicznego.
________________________________________

Zalety portfeli elektronicznych

 • Łatwe przenoszenie pieniędzy pomiędzy różnymi serwisami bukmacherskimi
 • Wypłaty są znacznie szybsze niż przy tradycyjnych przelewach bankowych
 • Dodatkowy bufor bezpieczeństwa i prywatności
 • Brak ograniczeń do korzystania z gier hazardowych. Większość serwisów online obsługuje teraz e-portfele
 • Depozyty i wypłaty do/z serwisów bukmacherskich są bezpłatne, w przeciwieństwie do innych metod płatności

Wady portfeli elektronicznych

 • Musisz zweryfikować e-portfel łącząc go z kontem bankowym. Ten proces trwa kilka dni.
 • Opłaty dotyczą transakcji między użytkownikami (tzw. peer-to-peer) i wypłat (z e-portfela do banku)
 • Obowiązują limity transakcji. Musisz przejść kolejne kroki bezpieczeństwa, aby zyskać dodatkową elastyczność na swoim koncie.
 • Depozyty z portfela elektronicznego często powodują, że gracze nie kwalifikują się do ubiegania się o bezpłatne zakłady i/lub możliwość uczestnictwa w promocjach. Zawsze sprawdzaj warunki promocji bezpośrednio u danego operatora hazardowego.

 

 

NAJLEPSZE PORTFELE ELEKTRONICZNE

Można z dużym przekonaniem stwierdzić, iż portfele internetowe zostały wręcz stworzone do gier hazardowych w internecie. Poniżej zaprezentowaliśmy dwa najbardziej popularne i renomowane portfele internetowe do transakcji hazardowych. Są to wręcz pozycje obowiązkowe dla każdego szanującego się gracza.

________________________________________

Skrill

Dawniej znany jako ‘Moneybookers’, Skrill jest bardzo popularnym wyborem dla transakcji hazardowych online. Jest to godny zaufania, tani i szybki portfel internetowy.
Skrill działa w branży od ponad 15 lat i jest akceptowany przez setki tysięcy sprzedawców internetowych i serwisów hazardowych. Użytkownicy mogą ubiegać się o kartę Skrill MasterCard, aby mogli korzystać ze swojego konta do regularnych zakupów i wypłat z bankomatów (tak jak w banku).
Depozyty kartą kredytową Skrill są obciążone opłatą w wysokości 1,9%. Wypłata ze Skrill na konto bankowe jest zwykle obciążana niewielką opłatą (ok.5 €). Przenoszenie pieniędzy między kontami (peer-to-peer) kosztuje mniej niż 0,50 € dla nadawcy, a odbiorca nie ponosi opłaty. Opłaty te są znacznie obniżone dla członków Skrill VIP, którzy zakwalifikowali się do dodatkowych korzyści na bazie swojej lojalności, tj. regularnych transferów.
Ogólnie rzecz biorąc, Skrill jest znacznie tańszą alternatywą dla innych opcji, takich jak np. PayPal.
________________________________________

Neteller

Neteller to kolejny doskonały portfel internetowy, który działa w branży od 1999 roku. Jest akceptowany przez prawie wszystkie serwisy bukmacherskie. Oferuje wiele metod zasilania konta, w tym opcje dedykowane dla poszczególnych krajów, które są bezpłatne. Podobnie jak Skrill, oferuje także kartę MasterCard, dzięki której możesz używać swojego konta do zakupów w prawdziwym świecie oraz do klasycznych wypłat z bankomatów.
Wszystkie depozyty kart kredytowych i debetowych na koncie Neteller są obciążone opłatą w wysokości 3,9%; ale niektóre lokalne metody wpłat są bezpłatne. Transfery pomiędzy użytkownikami (peer-to-peer) obciążają odbiorcę opłatą w wysokości 1,9%, przy minimalnej opłacie w wysokości 1 USD (lub równowartość w innej walucie). Wypłaty z Twojego konta Neteller (do banku) można zrealizować za pomocą karty debetowej Neteller za 2 USD za transakcję. Wypłaty elektroniczne na Twoje konto bankowe są bezpłatne.
Jak widać, Neteller jest nieznacznie droższy niż Skrill. Ale jest to z pewnością równie dobra opcja co Skrill. Tak naprawdę, opłaty stają się istotnym czynnikiem, jeśli planujesz dokonać wielu transakcji hazardowych.