Co to jest Neteller?

Neteller jest jedną z najbardziej znanych i szanowanych firm z rynku płatności elektronicznych. Działa prawie tak samo jak bank, z tą jednak różnicą, że konto w Neteller nie jest oprocentowane, a środki na koncie Neteller stanowią pełne saldo, bez możliwości uzyskania debetu. Użytkownicy Neteller, aby móc dokonywać płatności, muszą wcześniej zdeponować środki na swoje konto, które działa na zasadzie konta przedpłaconego.

Dużą przewagą nad tradycyjnym bankiem jest szybkość dokonywanych przelewów – pieniądze u odbiorcy pojawiają się w kilka sekund. Do niedawna Neteller była drugą co do wielkości i popularności firmą na światowym rynku, ustępując pola tylko Skrill. W marcu 2015 r. firma Optimal Payments PLC ujawniła, że przejmie konkurencyjną grupę Skrill, w tym dostawcę bonów przedpłaconych Paysafecard, za kwotę w wysokości około 1,1 mld euro. W tym samym roku firma Optimal Payments zmieniła nazwę na Paysafe Group. Od tego czasu firmy działają na tym samym rynku, jako niezależne marki, zachowując zasady zdrowej konkurencji.

Z usług Neteller użytkownicy w 200 krajach na całym świecie, którzy do dyspozycji mają 19 różnych walut ( w tym polski złoty)korzystając z 13 różnych wersji językowych. Dostępnych jest 19 walut (w tym polski Złoty).

Światowy lider na rynku płatności elektronicznych

FAKT

Neteller należy do Paysafe Group, największej firmy na rynku skupiającej e-portfele

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo środków klientów Neteller jest dla firmy bardzo ważne. Dlatego Neteller objął ochroną przed nadużyciami finansowymi w internecie 100% transakcji. Wszystkie transakcje realizowane za pośrednictwem bramek płatniczych Neteller są w 100% objęte ubezpieczeniem. Oznacza to, że Twoje płatności mają zagwarantowaną ochronę przed oszustwami.

Neteller korzysta z następujących rozwiązań:

Zgodność z PCI DSS
3-D Secure
Kontrola BIN/IP
Monitorowanie transakcji w czasie rzeczywistym
Nadzór nad kontami
Dostęp do czarnych list oszustw branży płatniczej
Pobieranie odcisków palców z urządzenia
Kontrola prędkości transakcji w celu oceny i oszacowania ryzyka
Weryfikacja kodu bezpieczeństwa (CV2/CVV)
256-bitowe szyfrowanie i wielokrotny firewall

Zarejestruj się
Światowy lider w płatnościach online
Dostępny w ponad 200 krajach
Międzynarodowe przelewy w mgnieniu oka
Niskie prowizje

Klienci na temat Neteller

Swobodnie wypłacaj pieniądze w każdym bankomacie na świecie. Robisz zakupy w internecie? Portfel elektroniczny jest stworzony dla Twoich potrzeb!

Wierny kibic Netka do lat.

Woy-tech,   IT

Mam go w portfelu od dawna, karta Net+ przydaje się wszędzie.

Krzysztof W.,   e-handel

Wysyłam głownie przelewy zagraniczne, dla mnie idealna opcja.

Ania S.,   bloger

Dlaczego warto wybrać Neteller?

Szybkość i swoboda

Neteller to obok Skrill najpopularniejszy portfel internetowy wśród graczy zakładów bukmacherskich i pokera co przekłada się na, mając na uwadze wymagających klientów, szybkość realizowanych transakcji oraz możliwość wypłaty środków w dowolnym bankomacie na świecie poprzez karty Net+. Transakcje dokonywane są w trybie natychmiastowym i nie są pobierane za to żadne opłaty, środki znajdują się na koncie gracza do dwóch minut po zleceniu operacji

Duży stopień anonimowości

To opcja dla tych, którzy wolą pozostawać w cieniu Neteller. Podlega jurysdykcji Wielkiej Brytanii i nie udostępnia informacji o transakcjach swoich klientów (w przeciwieństwie do instytucji bankowych). Wyjątkiem jest scenariusz gdzie środki deponowane na Neteller pochodzą z przestępstwa lub podobnej nielegalnej działalności

Niski koszt przewalutowania

Firma oferuje niskie koszty transakcji, tym bardziej gdy mowa o transakcjach w walucie innej niż pierwotnie wybrana. W takiej sytuacji klient płaci prowizję, która w Neteller wynosi jedynie 2,95%. To dobra oferta na rynku, która może stać się jeszcze lepsza gdy klient zdobędzie status VIP

Sprawdź ofertę

Karta Net+

Wydawaj pieniądze wszędzie tam, gdzie akceptowany jest Mastercard
Uzyskaj więcej z konta Neteller za pomocą Net+ Prepaid Mastercard. Natychmiastowy dostęp do Twojego salda, aby płacić online i w sklepach – bezpłatnie.
Karta Net+ Contactless Card umożliwia szybkie, proste i bezpieczne wydawanie pieniędzy. Dodatkowo, możesz wypłacać swoje saldo jako gotówkę z milionów bankomatów na całym świecie.

Wysyłanie pieniędzy z Neteller

Wszystko czego potrzebujesz to środki na koncie i email odbiorcy. To trwa tylko kilka sekund, a Twoje pieniądze są wysyłane natychmiast!
Odbiorca nie ma konta Neteller? Nie ma problemu! Wyślemy mu emaila i poinformujemy, że jego pieniądze czekają na niego.

Punkty NETELLER Rewards

Dołącz do Programu Punktów Premiowych Neteller i zbieraj punkty za każdym razem, gdy wpłacasz lub wypłacasz pieniądze z konta, a następnie wymieniaj je na gotówkę!

Sprawdź ofertę
Rejestracja

Neteller to niezawodny partner na całe życie!

Zarejestruj się
Formularz kontaktowy
Najczęściej zadawane pytania na temat Neteller

 • Weryfikacja tożsamości za pomocą Neteller nie tylko zapewni bezpieczeństwo Twojego konta, ale także umożliwi dostęp do wyższych limitów transakcji i wielu opcji wpłat. Będziesz także mógł ubiegać się o kartę Net + Prepaid MasterCard.

  Aby zakończyć weryfikację swojego rachunku Neteller, wykonaj następujące czynności:

  1. Zasil swoje konto Neteller

  2. Zweryfikuj dokument tożsamości

  3. Zweryfikuj swój adres

  4. Podsumowanie

  Na stronie Podsumowania zostanie wyświetlony krótki przegląd przedstawiający stan każdego kroku weryfikacji. Po zakończeniu procesu weryfikacji otrzymasz wiadomość e-mail oraz okienko na ekranie, potwierdzające weryfikację.

 • Dzięki opcji Przelew Neteller możesz natychmiast wysyłać środki innym członkom Neteller na całym świecie.

  Aby rozpocząć przelew, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

  1. W zakładce Przelew w rachunku Neteller wybierz opcję Wyślij pieniądze na adres e-mail lub rachunek Neteller.

  2. Wprowadź adres e-mail odbiorcy i kwotę, którą chcesz wysłać, wybierz walutę transakcji i kliknij Kontynuuj.

  3. Na ekranie pojawi się strona ze szczegółami transakcji. Kliknij na opcję Potwierdź, aby potwierdzić transakcję.

  4. Wprowadź 6-cyfrowy kod weryfikacyjny lub Identyfikator zabezpieczeń i kliknij Potwierdź.

 • Silne uwierzytelnianie klientów to nowo wprowadzony europejski wymóg regulacyjny, którego celem jest zwiększenie bezpieczeństwa płatności internetowych.

  Co się zmienia?

  W wyniku niektórych niedawnych zmian w branży (przy logowaniu lub finalizowaniu transakcji) możemy poprosić Cię o dodatkowe uwierzytelnienie za pomocą 6-cyfrowego kodu SMS wysłanego na Twój telefon komórkowy lub na zarejestrowany adres e-mail.

  Jak dodać numer telefonu lub zmienić już zarejestrowany?

  Aby dodać numer telefonu lub zmienić już zarejestrowany, przejdź do 'Ustawienia'> 'Rachunek'> 'Dane osobowe' i kliknij Edytuj obok swojego numeru telefonu. Jeśli nie możesz odebrać kodu SMS służącego do uwierzytelnienia, możesz również otrzymać kod na swój adres e-mail.

  Jak zmienić zarejestrowany adres e-mail?

  Możesz zmienić lub zaktualizować swój adres e-mail w dogodny sposób, przechodząc do zakładki Ustawienia > Rachunek > Ustawienia email > i klikając Edytuj obok bieżącego adresu e-mail.

 • Aby płacić online z NETELLER, wykonaj poniższe kroki:

  1. Odwiedź stronę partnera handlowego, do którego chcesz przelać pieniądze i zaznacz opcję Wpłata lub Zakup (może być również określona jako Real Money, Buy Chips, Cashier lub coś podobnego). 2. Zaznacz opcję płatności NETELLER. Wypełnij dane wymagane przez partnera handlowego (tj. kwota wpłaty, waluta, adres e-mail) i przejdź do kolejnego kroku (zostaniesz przekierowany/a do NETELLER). 3. Podaj dane do logowania do NETELLER i kliknij Dalej. 4. Podsumowanie informacji o płatności wyświetli się na ekranie. Aby zakończyć płatność, kliknij Zakończ zamówienie.

  ** Ze względu na przepisy, poprosimy Cię o potwierdzenie, że jesteś właścicielem konta NETELLER za pomocą 6-cyfrowego kodu weryfikacyjnego wysłanego na Twój numer telefonu komórkowego lub 6-cyfrowego kodu wysłanego na Twój adres e-mail oraz Identyfikatora zabezpieczeń.

  Wskazówka: Możesz dodać tego partnera handlowego do zaufanej listy w następnym kroku, aby uniknąć tego procesu w przyszłości.

  W odniesieniu do wszystkich transakcji obejmujących wymianę waluty, NETELLER dolicza opłatę 3,99% do średniego dziennego kursu waluty na rynku międzybankowym opublikowanego przez zewnętrznego dostawcę danych dotyczących waluty obcej.

  Przelałem/am pieniądze na stronę internetową, ale nie zostały one otrzymane. Co powinienem zrobić?

  Przelewy z Twojego konta NETELLER na strony internetowe partnerów handlowych są błyskawiczne. Zdarza się to niezwykle rzadko, ale raz na jakiś czas partner handlowy może nie być w stanie zlokalizować pieniędzy wysłanych do niego z powodu błędu w komunikacji. Jeśli do tego dojdzie, przejdź do karty Historia na swoim koncie NETELLER i kliknij na daną transakcję, aby zlokalizować 15-cyfrowy identyfikator transakcji. Następnie skontaktuj się z partnerem handlowym i podaj mu swój identyfikator transakcji, który może wykorzystać do zlokalizowania środków w systemie i zaksięgowania ich na Twoje konto.

 • Rejestracja konta NETELLER jest łatwa. Wystarczy tylko kliknąć Dołącz za darmo i podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i hasło, aby zarejestrować konto NETELLER. Żadne dalsze informacje nie będą wymagane od ciebie, dopóki nie zainicjujesz depozytu lub nie otrzymasz środków na koncie NETELLER.

  Klikając przycisk Zarejestruj teraz, akceptujesz Warunki użytkowania NETELLER i Politykę prywatności, a konto NETELLER zostaje utworzone.

  Wpłata

  Po zainicjowaniu pierwszej wpłaty będziesz musiał podać minimalne dane osobowe, które pomogą nam kontynuować wpłatę i skonfigurować funkcje konta NETELLER.

  Szczegółowe informacje, które musisz podać przy pierwszej próbie wpłaty, są następujące:

  - Waluta twojego konta NETELLER

  -Twój kraj zamieszkania

  -Twoja data urodzenia (rok, miesiąc, dzień). Wszyscy użytkownicy NETELLER muszą mieć ukończone 18 lat

  -Twój adres pocztowy

  -Twoje miasto zamieszkania

  -Twój kod pocztowy

  -Twoja płeć

  -Numer telefonu

  Po przesłaniu tych informacji uzyskasz pełny dostęp do wszystkich funkcji konta NETELLER.

  Otrzymanie środków

  Opcja otrzymywania pieniędzy jest dostępna dla wszystkich użytkowników NETELLER.

  Po otrzymaniu środków od innego użytkownika lub sprzedawcy NETELLER zostanie wysłany e-mail z informacją o dokonaniu płatności. Aby odebrać środki, musisz zalogować się na swoje konto NETELLER za pomocą adresu e-mail, na który otrzymałeś powiadomienie. Będziesz wtedy zobowiązany do podania danych osobowych. Zapewni to dostęp do wysłanych środków i pozostałych funkcji konta NETELLER.

  Logowanie

  Po uzupełnieniu informacji o profilu (jak wyjaśniono powyżej) oraz w celu ochrony bezpieczeństwa konta NETELLER otrzymasz identyfikator zabezpieczeń (sześciocyfrowy kod, którego będziesz potrzebować podczas inicjowania przelewów). Zanotuj identyfikator zabezpieczeń lub zapamiętaj go.

  Twój identyfikator zabezpieczeń jest tajnym kodem i podobnie jak hasło nie może być nikomu udostępniany ze względów bezpieczeństwa.

Najnowsze promocje dla naszych użytkowników

Sprawdź teraz

Masz pytania? Napisz do nas!

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

FAQ