Co to jest Skrill?

Skrill to prawdziwy weteran sceny portfeli elektronicznych. Dawniej znany jako Moneybookers. Jest to darmowy, najpopularniejszy portfel internetowy, szczególnie wśród społeczności zakładów bukmacherskich. Dzięki Skrill jesteś w stanie bardzo szybko zapłacić za zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym, przesłać lub wypłacić środki na konto bankowe lub wpłacić/wypłacić pieniądze u dowolnego operatora zakładów bukmacherskich. Skoro o nich mowa, to należy powiedzieć, że to właśnie portfel Skrill jest jedną z najczęściej oferowanych metod płatności w zakładach bukmacherskich, depozyty poprzez Skrill akceptuje większość bukmacherów internetowych.

Zaufanie i doświadczenie budowane od lat

Skrill to portfel elektroniczny, który służy do odbierania i przesyłania środków. Został założony prawie 20 lat temu bo w 2001 roku w Wielkiej Brytanii. Jest dostępny w ponad 200 krajach oraz w 12 językach. Na co dzień obsługuje 40 milionów kont użytkownikowi oferuje pełny wachlarz walut bo aż 40 z nich, w tym polskiego Złotego 40 walut w tym polskiego złotego. Co ważne z perspektywy polskiego klienta, serwis Skrill jest dostępny w języku polskim, w tym polskie Biuro Obsługi Klienta. Firma jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii i dysponuje licencją na działanie na terenie Unii Europejskiej jak i poza nią. Jej funkcjonowanie jest regulowane przez podmiot w postaci Financial Services Authority w Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że musi spełniać najsurowsze wymagania dla licencjonowanych instytucji finansowych takich jak banki.

Pewny partner w płatnościach internetowych

Fakt

Regulowany przez Komisję Nadzoru Finansowego w Wielkiej Brytanii

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo stanowi najwyższy priorytet w Skrill. Firma korzysta z połączenia opracowanych przez nią i zewnętrznych narzędzi do monitorowania każdej pojedynczej płatności przechodzącej przez system, analizowania zachowania konta, badania wzorów i całodobowej pracy nad środkami zapobiegawczymi dla Twojego konta i Twoich pieniędzy.

Skrill jest rozwijany według tych samych wymogów w zakresie bezpieczeństwa i wydajności co serwisy internetowe wykorzystywane do usług bankowych i handlu akcjami. Logowanie konta, dane osobowe i wszystkie transakcje pieniężne są zabezpieczone przy użyciu technologii Secure Socket Layer (SSL) z wysoko zabezpieczonym 128-bitowym szyfrowaniem, certyfikowanym przez VeriSign.

Podczas wysyłania płatności za pomocą Skrill, odbiorca nie otrzymuje poufnych informacji finansowych, takich jak numer karty kredytowej/debetowej czy numer konta bankowego.

Uwierzytelnianie za pomocą kodu PIN to dodatkowa funkcja, która pomaga zwiększyć poziom bezpieczeństwa konta Skrill. Kod PIN jest wykorzystywany jako dodatkowe funkcja podczas logowania się lub realizacji transakcji.

Zarejestruj się
Prawie 20 lat doświadczenia
Regulowany przez Komisję Nadzoru Finansowego (UK)
Swoboda dostępu do własnych środków
Bezpieczeństwo

Klienci na temat Skrill

Swobodnie wypłacaj pieniądze w każdym bankomacie na świecie. Często podróżujesz? Portfel elektroniczny jest stworzony dla Twoich potrzeb!

Korzystam od lat. Polecam każdemu!

Bartek ,   gracz

Szybko i sprawnie :)

Adam N.,   Tu i Tam

Nie zawiodłem się nigdy. Zawsze się przydaje.

Kamil ,   Playerz Utd

Dlaczego warto wybrać Skrill?

Zalet jest wiele ale postaramy się wymienić wszystkie najważniejsze.

Szybkość działania

Dla przykładu, Skrill umożliwia natychmiastowe wpłaty do dowolnego bukmachera. Skrill to najpopularniejszy system płatności do bukmacherów, praktycznie każdy bukmacher obsługuje Skrill. Depozyt jest natychmiastowy, czas wypłaty zależy od samego operatora ale jest on na pewno szybszy od wypłat na konto bankowe. Zazwyczaj depozyty i wypłaty na Skrill są darmowe.

Anonimowość

Wykonywanie depozytu w internecie wiąże się wyłącznie z podaniem adresu e-mail i hasła. Skrill nie ujawnia danych osobowych ani finansowych swoich użytkowników innym podmiotom.

Niewielkie opłaty

Od niektórych operacji finansowych Skrill pobiera niewielkie opłaty jednak i tak jest to jeden z najtańszych portfeli elektronicznych w internecie. Szczegóły opłat dostępne są tutaj.

Sprawdź ofertę

Bezpieczeństwo

Firma Skrill jest autoryzowana przez brytyjską Komisję Nadzoru Finansowego.Tym samym spełnia bardzo wysokie wymogi dotyczące zabezpieczeń finansowych.
Mając na uwadze fakt, że jest to usługa internetowa ściśle związana z danym adresem e-mail trzeba szczególnie mocno zadbać o bezpieczeństwo powiązanego adresu e-mail. Ustawienie trudnego hasła i nie zapisywanie go nigdzie w formie fizycznej to podstawa.

Karta MasterCard

Natychmiastowy dostęp do salda konta i korzystanie z karty za granicą, wszędzie tam, gdzie karta Mastercard® jest akceptowana. Możliwość korzystania z płatności bezdotykowej online lub w sklepie oraz wypłata gotówki z bankomatów na całym świecie. Zdolność kredytowa nie jest sprawdzana przed wydaniem karty.

Zamów swoją kartę już dziś i otrzymaj ją w ciągu 7-10 dni.

Konto VIP

Uzyskaj dostęp do ekskluzywnej obsługi VIP, np. do możliwości udziału w ważniejszych imprezach sportowych lub do biletów na nasze imprezy sieciowe, które cieszą się dużą popularnością.
Możesz z łatwością dołączyć do naszego klubu przeznaczonego wyłącznie dla członków: Im więcej korzystasz ze swojego portfela Skrill, tym więcej korzyści czeka na Ciebie.

Sprawdź ofertę
Rejestracja

Skrill to pewny partner w Twoim portfelu

Zarejestruj się
Formularz kontaktowy
Najczęściej zadawane pytania na temat Skrill

 • Rozpoczęcie korzystania ze Skrill jest łatwe. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres email oraz hasło, aby móc zarejestrować konto Skrill. Żadne dodatkowe informacje nie będą od Ciebie wymagane, dopóki nie zainicjujesz wpłaty lub nie otrzymasz środków na swoje konto Skrill.

 • Portfel elektroniczny Skrill oferuje bezpieczne, wygodne i szybkie płatności online w dowolnym miejscu i czasie. Możesz:

  1. wysyłać i odbierać pieniądze na całym świecie, bezpośrednio na rachunki bankowe, portfele komórkowe i inne rachunki Skrill

  2. wygodny dostęp do swoich środków za pomocą produktów z karty Skrill

  3. kupować i sprzedawać kryptowaluty

 • Przetwarzanie pieniędzy w Skrill opiera się na mocnych zabezpieczeniach, ale jest wiele rzeczy, które możesz zrobić jako osoba prywatna, aby pomóc w zachowaniu bezpieczeństwa swojego konta.

  Robiąc zakupy w sieci upewnij się, że kupujesz od renomowanej firmy. Możesz zacząć od sprawdzenia, czy firma istnieje fizycznie. Czy ma ona adres i numer kontaktowy? Czy wyraźnie wymieniają swoje zasady ochrony prywatności i zwrotów? Skorzystaj z internetu, aby sprawdzić, czy firma istnieje. Przed dokonaniem zakupu przeczytaj strony z recenzjami na temat tej firmy.

  Ściśle pilnuj swoich danych osobowych - nigdy nie bój się pytać z kim korespondujesz i dlaczego ten ktoś chce mieć dostęp do żądanych informacji.

  Przejdź bezpośrednio do zaufanych stron internetowych, wpisując adres URL (adres internetowy) bezpośrednio w pasku adresu przeglądarki. Uważaj na nawigację do stron internetowych za pomocą hiperłączy, banerów reklamowych i osób trzecich.

  Jeśli jesteś pewien, że strona, z której dokonujesz zakupu jest prawdziwa, wybierz bezpieczny i pewny sposób płatności, który nie powoduje przekazania danych finansowych sprzedawcy, takiemu jak Skrill.

  Zachowaj unikalne hasła do każdego konta, które zawiera poufne dane osobowe i finansowe. Upewnij się, że Twoje hasła są trudne do odgadnięcia i regularnie je zmieniaj. Nigdy ich nie udostępniaj. Dotyczy to również Twojego hasła do Skrill.

  Upewnij się, że Twój komputer jest wyposażony w oprogramowanie antywirusowe i antyszpiegowskie, a także zadbaj o jego stałą aktualizację.

  Zainstaluj na swoim komputerze osobisty firewall, aby wykrywać i blokować nieautoryzowane połączenia internetowe, które mogłyby zagrozić jego bezpieczeństwu.

  Zainstaluj najnowsze aktualizacje i poprawki dla przeglądarki internetowej i systemu operacyjnego komputera, z którego łączysz się z Internetem.

 • Dzięki opcji wpłaty kartą kredytową/debetową możesz natychmiast dodać pieniądze do swojego konta Skrill. Skrill obsługuje większość popularnych międzynarodowych i lokalnych typów kart. Akceptowane typy kart możesz sprawdzić w zależności od kraju zamieszkania na naszej stronie OPŁATY.

  Aby dokonać wpłaty przy użyciu karty kredytowej/debetowej, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

  1. W sekcji DEPOZYT na swoim koncie Skrill kliknij na DEPOZ TERAZ w zakładce Karta kredytowa lub debetowa.

  2. Kliknij na link +Dodaj kartę, wprowadź dane swojej karty (numer karty, datę ważności, kod CVV) i kliknij na przycisk DODAJ KARTĘ & KONTYNUUJ.*

  3. Wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić, wybierz cel wpłaty i kliknij przycisk DALEJ. **

  4. Na ekranie pojawi się podsumowanie wpłaty. Aby zakończyć transakcję, kliknij na POTWIERDŹ.

  *Jeżeli masz już listę z dodanymi kartami, możesz wybrać kartę, której chcesz użyć, wpisać jej kod CVV i kliknąć na DALEJ.

  **Jeśli kod zabezpieczający 3D jest włączony dla twojej karty, będziesz musiał wykonać dodatkowy etap weryfikacji na stronie banku wydającego kartę 3DSecure.

  Uwaga:

  Wpłaty kartą MasterCard podlegają następującym ograniczeniom:

  - wypłaty na kartę VISA

  - płatności na stronach hazardowych i zakładów sportowych z salda Skrill

 • Jeśli jesteś już klientem Skrill zamieszkałym w kraju obsługiwanym przez serwis Skrill i posiadasz w pełni zweryfikowane konto, możesz już teraz zamówić kartę Skrill*.

  Wystarczy zalogować się na swoje konto, przejść do sekcji poświęconej karcie Skrill i kliknąć na przycisk 'Pobierz kartę fizyczną'. Upewnij się, że dokonujesz niezbędnych zmian w adresie dostawy oraz walucie, w której będzie Twoja karta.

  Pamiętaj również, że z Twojego konta zostanie pobrana roczna opłata za korzystanie z karty w wysokości 10 EUR.

  Po zamówieniu karty Skrill zostanie ona dostarczona na Twój adres w ciągu 7-10 dni roboczych. Należy pamiętać, że kod PIN jest generowany automatycznie online po aktywacji karty.  *Karta Skrill jest dostępna tylko dla mieszkańców uprawnionych krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Najnowsze promocje dla naszych użytkowników

Sprawdź teraz

Masz pytania? Napisz do nas!

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

FAQ